Правила акції «-50% на інтернет+TV»

Правила акції «-50% на інтернет+TV»

  1. Умови акції поширюються тільки на нових абонентів (фізичних осіб), які проживають в багатоквартирних будинках або приватному будинку в зоні покриття території надання послуг під торговою маркою TERNET.
    В акції не можуть брати участь абоненти, які абоненти з діючими, припиненими або розірваними договорами у період до 3 місяців, що передують даті підключення.
  2. Акція діє на всій території покриття провайдера.
  3. Суть акційної пропозиції: всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період з 1 лютого 2018 року по 31 березня 2018 року отримують право на підключення до мережі та використанні спеціальних тарифних планів згідно наступних правил:

3.1.1 Абонентська плата в тарифі “HOME 20” становить 35 грн. протягом 6 місяців з дня підключення, Швидкість доступу в інтернет до 20 Мбіт / с (прийом / передача) без обмеження обсягу трафіку.
3.1.2 Абонентська плата в тарифі “HOME 60” становить 50 грн. протягом 6 місяців з дня підключення, Швидкість доступу в інтернет до 60 Мбіт / с (прийом / передача) без обмеження обсягу трафіку.
3.1.3 Абонентська плата в тарифі “HOME 100” становить 75 грн. протягом 6 місяців з дня підключення, Швидкість доступу в інтернет до 100 Мбіт / с (прийом / передача) без обмеження обсягу трафіку.
3.1.4 Абонентська плата в тарифі “HOME 300” становить 150 грн. протягом 6 місяців з дня підключення, Швидкість доступу в інтернет до 300 Мбіт / с (прийом / передача) без обмеження обсягу трафіку.
3.2.1 Вартість підключення квартири до мережі складає 0,01 грн. У вартість включені всі роботи з прокладання кабелю до входу в квартиру абонента. У разі необхідності здійснення робіт з прокладання кабелю усередині приміщення абонента, вартість таких робіт узгоджується індивідуально.
3.2.2 Вартість підключення будинку до мережі складає 1200 грн., якщо довжина оптичного кабелю не перевищує 100м., в разі перевищення довжини кабелю більше 100м. кожний наступний метр вартує додатково по 10грн/м. У вартість включені всі роботи з прокладання кабелю до входу в будинок абонента. У разі необхідності здійснення робіт з прокладання кабелю усередині приміщення абонента, вартість таких робіт узгоджується індивідуально.

  1. Для отримання послуги за технологією GPON «Оптика в будинок» Оператор надає абоненту кінцеве обладнання на термін користування Послугою – абонентський термінал ONU GPON.
  2. При підключенні на акційних умовах згідно діючих правил, абонент безумовно приймає і зобов’язується виконувати наступні зобов’язання:

5.1 Внесення первинного авансового платежу за весь період дії акції в розмірі:
HOME 20 – 210 грн.
HOME 60 – 300 грн.
HOME 100 – 450 грн.
HOME 300 – 900 грн.
Аванс буде використаний для оплати послуг інтернет.

5.2 Внести оплату за 1 місяць, пропорційно кількості днів що залишились до кінця місяця, по стандартній вартості тарифу.

  1. Провайдер залишає за собою право на зміну умов цієї акції, в т.ч. і зміна розмірів абонентської плати в акційному тарифі, зміни термінів проведення акції і всі інші права, пов’язані з механікою оригінальної акції.
  2. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.