Типові помилки підключення

Помилка 691 – помилка авторизації

Невірний логін/пароль Невірна MAC-адреса Дія вірусів
Перевірте правильність введення імені користувача(логіна) та паролю. Спробуйте ввести дані ще раз. Зверніть увагу на регістр символів вашого паролю (можуть використовуватися великі та малі літери). Також в більшості логінів використовується символ “_” (нижнє підкреслення). Щоб його ввести потрібно одночасно натиснути клавіші “Shift” та “-“(мінус). Також помилку авторизації “691” може спричинити заміна старого мережевого адаптера (МАС-адреса якого якого є унікальною і яка зареєстрована в нашій мережі) на новий (з іншою ще незареєстрованою МАС-адресою пристрою). Можлива наявність шкідливих програм – вірусів на Вашому комп’ютері, що підміняють ім’я користувача і/або пароль.

Помилка 678 (Windows XP) / 815 (Windows Vista) / 651 (Windows 7)

Відключений мережевий кабель Відключено підключення по локальній мережі Дія вірусів
Перевірити підключення кабелю до мережевої карти і, якщо все в порядку, залишити заявку по телефону компанії Включити підключення по локальній мережі в мережеві підключення (Win + R на клавіатурі, ввести ncpa.cpl і натиснути Enter) або включити мережевий адаптер в диспетчері пристроїв (Комп’ютер – правий клік миші – Управління – Диспетчер пристроїв) Встановити антивірусне програмне забезпечення та виконати повну перевірку комп’ютера
Відновлення інтерфейсу Winsock Дія брандмауера/фаєрвола
Виконати в командному рядку (Пуск – Програми – Стандартні – Командний рядок) команду “netsh winsock reset” (без лапок) Дозволити в настройках фаєрвола протокол PPPoE, або видалити(вимкнути) брандмауер

Помилка 769 – проблема мережевого адаптера

Відключено підключення по локальній мережі Мережева карта не встановлена в системі або вимкнена
Необхідно зайти в Мережеві підключення(Пуск > Настройка >Панель Керування->Мережеві підключення). Знаходимо значок Підключення через локальну мережу (моніторчики будуть сірого кольору) клацаємо по ньому двічі, і воно буде включено (моніторчики стануть синього кольору). Після цього можна підключатися до Інтернету, двічі клікнувши на значок TerNet Включити підключення по локальній мережі в мережеві підключення (Win + R на клавіатурі, ввести ncpa.cpl і натиснути Enter) або включити мережевий адаптер в диспетчері пристроїв (Комп’ютер – правий клік миші – Управління – Диспетчер пристроїв)

Якщо в Мережевих підключеннях немає Підключення по локальній мережі, значить, ваша мережева карта не встановлена, тобто система не розпізнає встановлене в комп’ютер устаткування. Варіантів чому це може відбуватися багато:

  • мережева карта вийшла з ладу;
  • не щільно встановлена в роз’єм;
  • “злетіли” драйвера;
  • дія шкідливих програм і т.д.

Можна спробувати перезавантажити комп’ютер або перевстановити драйвера мережевої карти.