Як обрати швидкість Інтернету так, щоб не переплачувати?

       Збираєтеся підключати Інтернет і перша думка, яка приходить у голову – яку ж швидкість обрати? Дайте відповідь на просте запитання. Для чого мені Інтернет? У яких цілях я збираюся його використовувати? Для того, щоб Вам було простіше, ми створили 3 уявних персонажів: Діана, Віктор та Юрій. 

       Діані 21 рік, вона поєднує навчання та роботу. Дівчина веде активний спосіб життя, не засиджується вдома, любить подорожувати. Інтернет використовує для перегляду фільмів, написання рефератів, спілкування у соцмережах. Для цього їй достатньо буде швидкості 20-30 Мбіт/с.

       Другий персонаж, з яким ми вас познайомимо, називається Віктор. Йому 45 років, працює лікарем, вільний час проводить з сім’єю та дітьми. Ніщо так не приносить задоволення Віктору, як перегляд футбольних матчів, хокейських турнірів і розважальних програм. Здається, що без цифрового телебачення, він не може уявити свого життя. Крім того, Віктор стабільно підтримує відеозв’язок із своїм сином, який навчається за кордоном. Таким чином, для підключення IPTV і підтримки надійного відеозв’язку, йому необхідно вибрати швидкість 60-70 Мбіт/с. 

       Як щодо Юрія, то на даний момент від працює успішним project-менеджером в інноваційній компанії електронної комерції. Частину проектів він реалізує у віддаленому доступі, знаходячись вдома. У свої 33 він організовує вебінари, проводить курси з менеджменту та відеоконференції з колегами онлайн. Найбільшим хобі Юрія є відеомонтаж і робота з інноваційними форматами відео. А коли вже вдосталь вільного часу, він може з “головою” поринути у віртуальний пригодницький світ нової онлайн-гри. Беззаперечно, для комфортної роботи Юрію варто обрати швидкість 100 Мбіт/с і більше. 

       А тепер подумайте, до якої категорії цих трьох осіб Ви можете віднести себе? Які інтереси вас об’єднують? Якщо складно зробити вибір, зателефонуйте і ми розглянемо ідеальний варіант.