Чому Ви до сих пір не підключили відеоспостереження?

         Що робити, коли Ви керуєте великою компанією і бажаєте тримати все під контролем? Постійно виникають запитання, чи підлеглі чітко виконують доручення і вказівки, з пошаною ставляться до робочого майна, а клієнти залишаються задоволеними.

         А що, коли Ви настільки зайняті, постійно знаходитесь у відрядженні та рідко перебуваєте вдома. Як у такому випадку зберігати спокій і перестати хвилюватися? Невже знову прийдеться просити друзів і сусідів, щоб наглядали за Вашим будинком.

         Ми знаємо, як бути присутнім в обох випадках, але залишатись віддалено. Відеоспостереження спростить Ваше життя та дозволить відслідковувати всі події самостійно. Потрібно тільки вибрати правильне місце, підключити камеру до електромережі й Інтернету та пильно спостерігати. 

         Ми пропонуємо, а вибір за Вами: відеоспостереження у приміщенні, зовнішнє відеоспостереження та IP-відеоспостереження. 

         За 14 років діяльності у сфері телекомунікацій ми отримали чималий досвід і можемо вважати себе професіоналами своєї справи. Використовуємо обладнання від китайської компанії “Dahua Technology”, що за останні 15 років вважається лідером на ринку виробництва систем охорони та відеоспостереження. Підтвердженням цього є те, що продукція сертифікована відповідно до міжнародної системи якості ISO9001 та міжнародних організацій “UL”, “CE”, “FCC”. 

         Не будемо вражати Вас високопарними фразами. Ми переконуємо ділом, а не словом. Адже нам довіряють лідери ринку (“Тернопільбуд”, “GazoBET”, “Креатор-Буд”, “Будінсдустрія”). Хіба Ви себе до них не відносите? 

         Зателефонуйте на один із нижче перелічених контактних телефонів і наші фахівці нададуть Вам консультацію щодо підключення.

         (068) 430-50-50

         (073) 430-50-50

        (099) 430-50-50

       Ми будемо раді Вам допомогти!