Приставка Xiaomi Smart TV Box S (2nd Gen)

Якісний медіаплеєр нового покоління допоможе вам значно розширити функціональність телевізора і отримати доступ до перегляду величезної кількості розважального контенту на будь-який смак. XIAOMI Smart TV Box S оснащується модулем Bluetooth версії 5.2, завдяки якому ви зможете підключати до вашої приставки додаткову периферію для комфортнішої експлуатації. Двохдіапазонний Wi-Fi забезпечить швидке та стабільне з’єднання з бездротовою мережею, приймаючи та передаючи дані на високій швидкості. XIAOMI Smart TV Box S підтримує відтворення контенту в роздільній здатності 4K Ultra HD, а також сумісний з технологіями Dolby Vision, HDR10+ та Dolby Atmos, завдяки чому перегляд улюблених фільмів та серіалів стане яскравішим і незабутнім.

4K ULTRA HD
Підтримка роздільної здатності до 3840×2160 дозволяє приставці відображати неймовірно якісне та деталізоване зображення з ідеальною яскравістю та насиченістю. Щільність пікселів 4K Ultra HD в 4 рази перевищує таку у більш звичної роздільної здатності FullHD, завдяки чому кожен кадр відтворюваного відео буде максимально чітким і приємним для очей.

ЩЕ БІЛЬШЕ КОЛЬОРУ ТА КОНТРАСТНОСТІ
Завдяки технологіям Dolby Vision і HDR10+ зображення формуватиметься з ширшим динамічним діапазоном, стаючи яскравішим, контрастнішим і насиченішим. Кольори на екрані телевізора не блиснуть незалежно від зовнішнього освітлення. Також ви зможете розглянути ще більше цікавих деталей не лише в яскравих, а й у темних сценах, які в ранніх переглядах могли уникнути вашої уваги. Погляньте на свої улюблені серіали та фільми абсолютно по-новому.

НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ЗВУЧАННЯ
XIAOMI Smart TV Box S чудово підтримує передову технологію Dolby Atmos, завдяки якій ваша кімната зможе перетворитися на повноцінний зал кінотеатру. Звукові хвилі будуть розповсюджуватись по всьому простору і оточувати вас з усіх боків. Це дасть вам можливість відчути себе, ніби ви дійсно перемістилися прямо в гущу подій, що відбуваються на екрані. Також приставка підтримує DTS-HD, завдяки чому звучання буде більш деталізованим та глибоким, ще більше посилюючи ефект присутності.

GOOGLE TV
Завдяки даній платформі ви зможете легко знайти розважальний контент будь-якого жанру на свій смак. Популярні телевізійні шоу, фільми, серіали, навчальні відеоролики на різні тематики — вибирайте те, що вам найбільше подобається. А спеціальні інтелектуальні алгоритми будуть аналізувати вашу історію перегляду, і зможуть запропонувати вам найкращі рекомендації для майбутніх переглядів.

ГОЛОСОВИЙ АСИСТЕНТ
Керування приставкою ще ніколи не було настільки простим та зручним. XIAOMI Smart TV Box S може використовувати Google Assistant, щоб чути та реагувати будь-які ваші голосові команди. Завдяки цьому ви зможете зручно шукати потрібні телепередачі, фільми та інший контент, а також запускати потрібні програми та функції пристрою. Просто вимовте “Окей, Google”, після чого попросіть XIAOMI Smart TV Box S зробити те, що вам потрібно, а приставка подбає про все інше.

ЗРУЧНЕ КЕРУВАННЯ
Спеціальний пульт дистанційного керування підключається до вашої приставки за допомогою з’єднання Bluetooth. Це дозволить вам не спрямовувати його у певний бік під час використання, і бездротовий сигнал зможе передати команду, навіть якщо між вами та приставкою є перешкоди. Також у пульті вбудовано інфрачервоний порт, за допомогою якого ви зможете керувати самим телевізором або звуковою панеллю, підключеною до XIAOMI Smart TV Box S.

CHROMECAST
Ця функція дозволить вам зручно здійснювати трансляцію з вашого мобільного пристрою на великий екран. Таким чином у вас буде можливість підключити ваш смартфон до XIAOMI Smart TV Box S, та демонструвати на великому екрані ваші фотографії, відео та будь-який інший контент.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ ПІДКЛЮЧЕНЬ
У XIAOMI Smart TV Box S передбачено кілька додаткових роз’ємів. Для підключення до телевізора або монітора та виведення на нього зображення використовується HDMI. За допомогою USB у вас буде можливість підключити до приставки зовнішній накопичувач, наприклад, звичайну флешку і запускати з неї музику та інші файли. А окремий роз’єм 3.5 мм дозволить вам підключити до XIAOMI Smart TV Box S зовнішні колонки або навушники для додаткового або більш комфортного виведення звуку.