7 перевірених правил безпеки в Інтернеті

       Нікого не здивуєш, що Інтернет став невід’ємною частиною нашого життя. Всього лиш один “клік”, і ми вже завантажили фільм, знайшли роботу своєї мрії, придбали холодильник, організували зустріч однокласників. Це зекономило наш час й енергію. Але сьогодні ми не будемо зупинятись на перевагах Інтернету. Адже Ви й так все знаєте. Ми наголосимо на тому, що під час нашої “подорожі” всесвітньою павутиною, ми ризикуємо стати жертвою вірусу чи дій шахраїв. Однак ми працюємо за тактикою: “попереджений, значить озброєний”. 

       Отож, слідуйте за нами й ми розкажемо, як захистити персональну інформацію і користуватися Інтернетом з обережністю. 

1. Використовуйте унікальні надійні паролі: цифри, букви та символи верхнього й нижнього регістру . Не рекомендуємо реєструвати один і той самий пароль для різних акаунтів.

2. Перевіряйте, яка інформація доступна у вашому профілі в соцмережах. Рекомендуємо приховувати контактний телефон і профіль від сторонніх осіб. Також думайте над тим, що ви публікуєте. Яке враження складеться у людей після перегляду вашої сторінки?

3. Для зберігання приватності частіше видаляйте історію вашого браузера, зокрема файли “куки”, які збирають контактну інформацію для налаштування таргетованої реклами.  

4. Здійснюйте покупки лише на сайтах із захищеними сторінками. Адреса посилання повинна розпочинатися з «https». Цей розширений протокол не дозволить зловмисникам отримати ваші конфіденційні дані.

5. Не відкривайте листи з файлами та посиланнями, що були надіслані незнайомими людьми, оскільки вони можуть містити віруси з метою отримання доступу до банківських карт. 

6. Використовуйте надійні антивірусні програми, такі як: “Kaspersky”, “ESET Antivirus”, “AVAST”, “Total 360”.  Для повноцінного захисту рекомендуємо періодично оновлювати програмне забезпечення.

7. Завантажуйте додатки лише з офіційних магазинів: “Google Play Market”, “Apple Appstore”.

       Порада від нас: для того, щоб ваш телефон був захищений, рекомендуємо його розблоковувати за допомогою PIN-коду або Face ID. 

       Сподіваємося, ми були Вам корисними.