Як перевірити залишок коштів на рахунку через Telegram?

       Як нам відомо, цифрова ера постійно розвивається, а новітні технології вдосконалюються. Тому, не відставай, а йди в ногу з часом. Як щодо перегляду стану особистого рахунку, підключення додаткових послуг чи отримання консультації через Telegram? Відтепер це реально. Зроби ароматну каву, приділи 5 хвилин свого вільного часу та слідуй за нами.

1. Зайди в особистий кабінет, ввівши свої дані (логін і пароль).

2. Відкрилася сторінка особистого кабінету. На ній потрібно натиснути кнопку «Підписатись на Telegram».

3. У наступному вікні, що з’явилося, натисни «Send message».

4. Відкрий додаток Telegram, натиснувши на «Відкрити URL:Telegram Link».

5. Для того, щоб активувати Telegram bot, натисни кнопку «Запустити».

6. У вікні, що відкрилося, вибери необхідну функцію за допомогою нижче розміщених кнопок: «Баланс», «Создать сообщение», «Услуги и счет».

7. Якщо бажаєш дізнатися скільки коштів на рахунку, натисни «Баланс». У діалоговому вікні буде відображена необхідна інформація щодо депозиту, наявності кредиту, зняття коштів і дати реєстрації акаунта.

8. Щоб написати повідомлення, натисни «Создать сообщение». У повідомленні крім тексту, маєш змогу надсилати файли та зображення. На додаток, можеш обрати тему розмови. Якщо бажаєш скасувати повідомлення, натисни «Отменить».

9. Для перегляду послуг та рахунку, натисни кнопку «Услуги и счет». Таким чином, у вікні появиться інформація щодо тарифного плану, абонентної плати за місяць користування послугами, залишку коштів на рахунку.

Давай користуватися перевагами сучасних технологій разом!